Zamówienia

Dane firmy:
MARWED –  Marek Szweda
ul. Armii Krajowej 29
77-200 Miastko

Tel. 502-667-459
e-mail: szweda@interchemol.com.pl
e-mail: biuro@marwed.pl

REGON: 770835406
NIP: 842-104-16-96

Składanie i potwierdzanie zamówienia:
Sposobem zamówienia towarów jest formularz zamówienia, e-mail. Po otrzymaniu zamówienia wysłane jest potwierdzenie przyjęcia do realizacji. Firma Marwed zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny

Czas realizacji zamówienia:
Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia paczki. Klient jest informowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia, o ile czas realizacji zamówienia wzrośnie powyżej 10 dni. Realizacja zamówienia trwa  do 7 dni roboczych.

Płatności:
Płatność za wysłany towar następuje przy odbiorze przesyłki, bądź przelewem. Do momentu zapłaty, towar pozostaje własnością firmy Marwed.

Dostawa:
Zamówione towary wysyłamy paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą kurierską .

Reklamacje:
Protokół reklamacyjny spisany wraz z pracownikiem firmy dostarczającej paczkę, w momencie odebrania paczki, jest jedyną podstawą do reklamacji z tytułu uszkodzeń mechanicznych towaru.

Reklamowany towar nie może zawierać jakichkolwiek śladów użytkowania, oraz musi posiadać oryginalne opakowanie. W przypadku reklamacji, konieczne jest dołączenie dowodu zakupu.

Firma Marwed nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Koszty odesłania towarów oraz koszty dostarczenia towaru ponosi klient. Koszty odesłania oraz koszty dostarczenia nie podlegają zwrotowi. Firma Marwed zastrzega sobie prawo do rozbicia  zamówienia na kilka paczek dostarczanych osobno, w takim przypadku wszystkie przesyłki odbywają się na koszt firmy.

Klient może zwrócić nieużywany towar, w fabrycznym opakowaniu, bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru. Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie 14 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy) przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym. Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową, ponosi Klient.

Inne:
Marwed wystawia faktury VAT lub paragon.

Ceny towarów są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT (23%).

Marwed zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta zgodnie z art.24 ust.1 ustawy z dnia 29 marca 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych w celach niezbędnych do realizacji zamówienia.

W sprawach nie uregulowanych regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, rozstrzygane w miejscu właściwym dla siedziby firmy Marwed.

Formularz zamówień

  Imię i nazwisko

  Ulica/Miejscowość

  Nr domu/Lokalu

  Kod pocztowy

  Poczta

  Numer telefonu

  Adres email

  Wybierz produkt

  Ilość sztuk

  Forma dostawy - Pocztex